Do příštího roku

Děkuji za vaši přízeň a přeji všem mnoho úspěchů, radosti a pohody v roce následujícím.

Chtěla bych tento příspěvek zároveň využít a informovat o změnách v mé panenkové tvorbě. Vzhledem k tomu, že firma Genesis (vyrábějící barvy, média a glazury pro reborn) už před nějakou dobou zcela ukončila svou činnost a mně už zásoby Genesis glazur pomalu docházejí, byla jsem nucená hledat náhradu.

Prozatím se jedná opradu jen o závěrečnou glazuru – barvy mám stále Genesis a jejich zádoba mi vydrží jistě nejméně do konce roku 2024!

V průběhu uplynulého roku jsem vyzkoušela snad všechny glazury, které jsou na trhu dostupné (značky: OnceSoReal, BC Heat-set paint, Phoenix SHP, Alva&Go). Z nich mi nejvíce vyhovovala matná glazura Alva&Go, která není na vzduchu schnoucí (vypaluje se stejně jako Matt Varnish Genesis) a je opravdu matná (narozdíl od ostatních, které jsou přinejmenším pololesklé). Proto jsem se zásobila touto glazurou a panenky v následujícím roce už budu zakončovat takto.

Jestli také rebornujete a chtěli byste se mnou podělit o zkušenosti s nahrazováním Genesis produktů (které, jak předpokládám, je trápením pro nás všechny), budu ráda, když mi napíšete – ať už email, nebo komentář. Možná si poradíme navzájem :-).

Napsat komentář