Podrobnosti o objednávkách

Pracuji zásadně s originálními kity a odmítám používat nelegální kopie a to i v případě, že by mi byl kit dodaný zákazničkou. Zpravidla jsou tak mé panenky vybavené rodným listem i certifikátem; jinak je to pouze v případě, kdy je kit vyráběný bez certifikátu – typicky například produkce Puppentraumland.

Dále je standartní výbavou mých panenek dečka, magnetický dudlíček, jednorázová plenka, ručně odlévané mýdélko parfémované reborn olejíčkem (doporučuji umístit do oblečení, krásně ho provoní). Pletené soupravičky pro panenky tvoří má šikovná maminka – obvykle souprava obsahuje čepičku, bryndáček, rukavičky, botičky, kalhotky a svetřík nebo halenku; pletenou soupravu pak doplňuji jedním až třemi kousky kupovaného oblečení.

Více o mých technikách práce se můžete dočíst na tránce O autorce

Záloha na nákup kitu

V případě, že se rozhodnete objednat si u mě výrobu panenky z vámi vybraného kitu, požádám vás o zaslání zálohy na nákup kitu. Výše zálohy se odvíjí od ceny kitu, zpravidla se pohybuje mezi 3000 – 4000Kč. V případě, že se potom rozhodnete v mezičase objednávku panenky zrušit, pošlu vám jako protihodnotu přijaté zálohy zakoupený kit. Po dokončení panenky je samozřejmě výše přijaté zálohy odečtena z celkové ceny.

Portrétní panenky

Mou oblíbenou kategorií zakázek jsou panenky podle fotek skutečných dětí. Při výrobě portrétní reborn panenky je důležité nejprve vybrat kit, který bude děťátku podobný (někdy se to podaří perfektně, někdy přibližně a někdy se to nepodaří) – zaslání fotek je proto zcela nezávazné.
Všechny fotografie od zákaznic po dokončení zakázky vždy smažu a nikde je nezveřeňuji. Cenově se portrétní panenky od jiných zakázek nijak neliší.

Ceník panenek si můžete prohlédnout zde

V případě, že nemáte vybraný konkrétní kit, neváhejte mi napsat, ráda s výběrem poradím.

Kontaktní email: lelahu@seznam.cz